0 kusů
menu

Limitless Games 2018

19.9. 2018

Píše se 28.8.2018 a My vyjíždíme s výpravou ve složení Jaroslav Thér, Renáta Buhlová a Patrik Theyer na několikátý ročník třineckých závodů Limitless Games 2018. Jednodenní crossfitové závody začali 12min. amrapem s ketlbellem. ve kterém se prostřídalo hned několik cviků, jako thrustry, dřepy, výpady, snatche. Druhé kolo bylo na atletickém stadionu, spojené s během do schodů, angličáky a přeskoky přes švihadlo. V tomhle kole jasně vyhrála naše atletka Renča , která se na běh opravdu těšila :) Jako další workout byl complex s činkou, kde si každý atlet zvolil svojí váhu a musel v  daném čase nazvedat co největší váhu a to v přemístění, přední dřep, tlak nad hlavu, zadní dřep, tlak nad hlavu, mrtvý tah. Pak následovalo finále, složené z thrustrú, kt-swingů, toes to barú. Zde si už Renča udržela konečné druhé místo. Jsme hrdí na to, že to byly jak od Renči tak od Patrika první závody, odkud si  Patrik veze cenné zkušenosti do dalších závodů a Renča stříbrnou medaili. Děkujeme za jejich bojovnost a reprezentaci našeho klubu.